2087
Szybka i skuteczna porada prawna online

O nas

Serwis PoradyPrawne.biz.pl powstał z myślą o tych wszystkich, którzy potrzebują łatwego i szybkiego dostępu do informacji i porad z zakresu prawa.

 

Użytkownicy oprócz możliwości uzyskania indywidualnych porad prawnych przez Internet, znajdą tutaj obszerną bazę treści, które mogą być pomocne w samodzielnym rozwiązaniu wątpliwości prawnych. Aby ułatwić poruszanie się po bazach artykułów i wiadomości, zostały one podzielone na wąskie kategorie tematyczne.

 

Serwis PoradyPrawne.biz.pl jest częścią grupy należącej do SerwisPrawa.pl sp. z o.o., w skład której wchodzą:

 

 

SerwisPrawa.pl sp. z o.o. oprócz prowadzenia portali o tematyce prawnej, skierowanych do rożnych grup osób, od 2011 roku zajmuje się także tworzeniem narzędzi dla nowoczesnych prawników. Wśród nich znajdą Państwo system kontekstowej rekomendacji kancelarii prawnych i prawników, bezpłatną prawną bazę teleadresową (Wizytownik.SerwisPrawa.pl), certyfikat Nowoczesna Kancelaria Prawna (neoPrawnik.pl) czy też system konsolidacji grup i połączenia z kancelariami w pozwach grupowych (ePozwyGrupowe.pl). Flagowym produktem jest innowacyjny system zarządzania kancelarią prawną online (neoKancelaria). Aplikacja, która została stworzona zarówno dla małych, średnich jak i dużych kancelarii. Jej głównym zadaniem jest sprawne zarządzanie wiedzą, a co za tym idzie wsparcie prawników w codziennej pracy, związanej z prowadzeniem spraw klientów. Korzystanie z systemu neoKancelaria to: lepsze zarządzanie czasem, pomiar efektywności pracy, bezpieczne przechowywanie dokumentów w formie elektronicznej oraz zarządzanie rentownością współpracy z klientami. Więcej informacji dotyczących systemu neoKancelaria znajdą Państwo na stronie neoKancelaria.pl.

 

SerwisPrawa.pl sp. z o.o.
Plac Powstańców Śląskich 7
53-332 Wrocław

KRS: 0000304678
NIP: 6462804925
REGON: 240796125
Kapitał zakładowy: 333 400 zł
Rachunek bankowy: 58 1160 2202 0000 0001 0359 5178

 

2087
Jakość Obsługi
  • Polecam! Fachowa pomoc

    Łukasz84
  • Rzetelne, szczegółowe, bardzo pomocne informacje uzyskałem od prawnika, który odpowiadał na moje pytania. Polecam każdemu !!

    Agnieszka
  • Otrzymałem odpowiedzi na moje pytania rzeczowe, wyczerpujące i rzetelne. Odpowiedzi na dodatkowe wątpliwości również dotarły do mnie bezzwłocznie, czyli w terminie zgodnym z nazwą serwisu. Dziękuję za poradę.

    Andrzej, pracownik administracyjny
Certyfikat Rzetelna Firma Gwarancja satysfaktcji Certyfikat Nowoczesna Kancelaria Prawna
SerwisPrawa.pl sp. z o.o.
Plac Powstańców Śląskich 7
53-332 Wrocław
porady@poradyprawne.biz.pl
Tel. 71/ 390 84 08
Copyright ® 2011-2019 SerwisPrawa.pl sp. z o.o.