2087
Szybka i skuteczna porada prawna online
 • Leszek Pietrucha

  Leszek Pietrucha

  radca prawny - solicitor
  Jestem radcą prawnym od 2002 roku a solicitorem wpisanym na listę irlandzkiego Law Society…
 • Przemysław Lech

  Przemysław Lech

  radca prawny
  Przemysław Lech - radca prawny wpisany na listę pod numerem WA-9441 w Okręgowej Izbie Radców…
 • Leszek Pietrucha

  Leszek Pietrucha

  radca prawny - solicitor
  Jestem radcą prawnym od 2002 roku a solicitorem wpisanym na listę irlandzkiego Law Society…
 • Przemysław Lech

  Przemysław Lech

  radca prawny
  Przemysław Lech - radca prawny wpisany na listę pod numerem WA-9441 w Okręgowej Izbie Radców…

O nas

Serwis PoradyPrawne.biz.pl powstał z myślą o tych wszystkich, którzy potrzebują łatwego i szybkiego dostępu do informacji i porad z zakresu prawa.

 

Użytkownicy oprócz możliwości uzyskania indywidualnych porad prawnych przez Internet, znajdą tutaj obszerną bazę treści, które mogą być pomocne w samodzielnym rozwiązaniu wątpliwości prawnych. Aby ułatwić poruszanie się po bazach artykułów i wiadomości, zostały one podzielone na wąskie kategorie tematyczne.

 

Serwis PoradyPrawne.biz.pl jest częścią grupy należącej do SerwisPrawa.pl sp. z o.o., w skład której wchodzą:

 

 

SerwisPrawa.pl sp. z o.o. oprócz prowadzenia portali o tematyce prawnej, skierowanych do rożnych grup osób, od 2011 roku zajmuje się także tworzeniem narzędzi dla nowoczesnych prawników. Wśród nich znajdą Państwo system kontekstowej rekomendacji kancelarii prawnych i prawników, bezpłatną prawną bazę teleadresową (Wizytownik.SerwisPrawa.pl), certyfikat Nowoczesna Kancelaria Prawna (neoPrawnik.pl) czy też system konsolidacji grup i połączenia z kancelariami w pozwach grupowych (ePozwyGrupowe.pl). Flagowym produktem jest innowacyjny system zarządzania kancelarią prawną online (neoKancelaria). Aplikacja, która została stworzona zarówno dla małych, średnich jak i dużych kancelarii. Jej głównym zadaniem jest sprawne zarządzanie wiedzą, a co za tym idzie wsparcie prawników w codziennej pracy, związanej z prowadzeniem spraw klientów. Korzystanie z systemu neoKancelaria to: lepsze zarządzanie czasem, pomiar efektywności pracy, bezpieczne przechowywanie dokumentów w formie elektronicznej oraz zarządzanie rentownością współpracy z klientami. Więcej informacji dotyczących systemu neoKancelaria znajdą Państwo na stronie neoKancelaria.pl.

 

SerwisPrawa.pl sp. z o.o.
Plac Powstańców Śląskich 7
53-332 Wrocław

KRS: 0000304678
NIP: 6462804925
REGON: 240796125
Kapitał zakładowy: 333 400 zł
Rachunek bankowy: 58 1160 2202 0000 0001 0359 5178

 

 • Przemysław Lech Przemysław Lech radca prawny
 • Leszek Pietrucha Leszek Pietrucha radca prawny - solicitor
2087
Jakość Obsługi
 • Profesjonalne doradztwo dla każdego. Usługa nie należy do najtańszych, lecz jeśli potrzebujesz pomocy, i chcesz wiedzieć jak pracujący tu radcy prawni dokładnie i zrozumiale dla każdego wyjaśnią wszystko opierając poradę na artykułach z kodeksu. Warto wydać kasę na poradę u profesjonalisty niż wydać znacznie więcej tak jak ja na adwokata który jest niekompetentny. Jestem zachwycona i polecam!!!!

  Karolina
 • Witam wszystkich zainteresowanych. Po raz pierwszy kontaktowałem się z kancelarią prawną. Jestem mile zaskoczony obsługą oraz szczegółową i wyczerpującą treścią porady. Oceniam na 5

  Tadeusz z Krakowa
 • Jestem wysoce usatysfakcjonowany otrzymaną opinią prawną, jej wysokim poziomem i prostotą wyjaśnienia skomplikowanych problemów prawnych. Dzięki tej analizie uratowałem emeryturę mojej żony oraz syna. Gratuluję wysokiej wiedzy prawniczej oraz sposobu jej przekazywania. Życzę powodzenia i zapewniam, iż będę korzystał z usług Waszej firmy.
  Wszystkiego najlepszego!

  Krzysztof P.
Certyfikat Rzetelna Firma Gwarancja satysfaktcji Certyfikat Nowoczesna Kancelaria Prawna
SerwisPrawa.pl sp. z o.o.
Plac Powstańców Śląskich 7
53-332 Wrocław
porady@poradyprawne.biz.pl
Tel. 71/ 390 84 08
Copyright ® 2011-2018 SerwisPrawa.pl sp. z o.o.