Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

Liposukcja Koronowo

Kujawsko-Pomorskie

Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu – Ileż to razy wyglądamy w lustro a nie możemy się nadziwić, jako wysoce zamieniłoby się własne ciało w czasie tych kilku lat. Nagle objawia się, że posiadamy boczki, nadwagę (czasami nawet otyłość brzuszną) a nie możemy się pozbyć cellulitu. Na domiar złego w miejscach, gdzie chciałybyśmy być niemało masa ciała, natura poskąpiła nam objętości. Nie podobamy się sobie, oraz z okresem bada być coraz gorzej. Kiedy żadne zadania oraz diety nie pomagają, z uwagą przychodzi nam medycyna estetyczna.

Liposukcja Szubin

Liposukcja i lipoliza

Liposukcja i lipoliza to dwa różne zabiegi, które łączy wspólny cel – redukcja tkanki tłuszczowej. W niniejszym punkcie skupimy się na podstawowej z ostatnich dwóch możliwości modelowania ciała, a dokładnie na nowej technologii liposukcji laserowej, obsługiwanej przez specjalistów z kliniki Medbeauty doktora Andrzeja Kępy. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii LipoLife 3G efekty sposobie są widoczne gołym okiem w dużo krótkim okresie po zakończeniu pracy, a okres rekonwalescencji pacjenta umieszcza się w niezbędnym minimum.
Liposukcja Szubin

Sposobowi mogą być poddawane różne części ciała. Procedury medyczne zajmujące się najogromniejszą popularnością to:

liposukcja brzucha,
redukcja boczków,
odsysanie tłuszczu z nóg i pośladków,
liposukcja ramion,
liposukcja okolic twarzy,
leczenie ginekomastii (przerostu piersi u ludzi).

Zabieg liposukcji laserowej

Tego gatunku postępowanie medyczne popularnie nazywamy odsysaniem tłuszczu. Zabieg budowany istnieje w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym, a nad przebiegiem całej procedury czuwa anestezjolog. Po zapewnieniu pacjentowi pełnego komfortu, lekarz medycyny estetycznej wykonuje kilka 2- lub 3-milimetrowych nacięć skóry, przez które stosuje specjalne kaniule do liposukcji.
Liposukcja Szubin

W klinice Medbeauty doktora Andrzeja Kępy klasyczny zabieg odsysania tłuszczu został przekształcony w taki zabieg, by jako wysoce ułatwić pacjentowi trafienie do siebie po zabiegu. Przede każdym budowana jest minimalna liczba nacięć – zwykle wystarczą dwa. Ponadto zastosowanie nowego urządzenia LipoLife 3G idzie na uzyskanie maksymalnie dobrego efektu przy znacznie skróconym czasie rekonwalescencji pacjenta.

W relacje od wcześniejszych rozpoznań i celu, jaki lekarz wyznaczył wraz z pacjentem podczas wywiadu, liposukcja pewno stanowić dokonana miejscowo albo na głębszym obszarze. W centralnym przypadku zabiegowi oddaje się takie partii ciała, jak podbródek, boczki i kolana. środek na licznym zakresie to np. liposukcja brzucha czy ud.

Nierzadko sprowadza się, że pacjenci życzą sobie, by uzyskany w ciągu zabiegu tłuszcz został następnie wszczepiony w nietypowym miejscu ich naturalnego ciała. Z tej dane korzystają głównie kobiety, chcąc poprawić objętość swoich piersi lub pośladków. Taka procedura przynosi niemal absolutną pewność powodzenia – jak pochodzi z badań, 95% tkanek własnych pacjenta stanowi pełnowartościowy materiał i formuje się do przeszczepu.
Liposukcja Szubin

Przygotowanie do zabiegu odsysania tłuszczu

Ponieważ liposukcja laserowa nierzadko wykonywana istnieje w znieczuleniu ogólnym, czyli pod narkozą, przygotowanie do jej zrealizowania obejmuje wykonanie szeregu specjalistycznych badań laboratoryjnych. Niektóre spośród nich więc:

EKG,
morfologia z rozmazem,
lipidogram,
badanie poziomu glukozy,
badanie poziomu sodu i potasu.

Przeciwwskazaniami do zastosowania procedury odsysania tłuszczu są m.in.:

ogólny zły stan zdrowia,
ciąża oraz karmienie piersią,
cukrzyca,
padaczka,
stwardnienie rozsiane.

Istnieje bardzo więcej czynników wykluczających zastosowanie u pacjenta tego gatunku zabiegu medycyny estetycznej. W sukcesach, gdy liposukcja jest metodę zbyt inwazyjną dla danej jednostki, niekiedy dopasowuje się lipolizę.

Liposukcja Szubin

zobacz również Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments