2087
Szybka i skuteczna porada prawna online

Informacje o płatnościach

Płatności odbywają się za pośrednictwem Dotpay, który świadczy swoje usługi w tym zakresie nieprzerwalnie od 2001 roku.

 

Dzięki ogromnemu doświadczeniu i dogłębnej znajomości rynku, pomaga naszym Klientom dokonywać płatności łatwo i bezpiecznie, zapewniając najwyższy standard obsługi i bezpieczeństwa transakcji w sieci Internet. Szybkie płatności w trybie on-line, umożliwiające dokonanie płatności w preferowanej formie – czy to za pośrednictwem karty kredytowej Visa i MasterCard, szybkiego e-transferu, przelewu internetowego czy też płatności gotówką lub telefonem komórkowym to dziś wymóg rynku.

 

Prosimy pamiętać, że przystępujemy do realizacji zleconej usługi po zaksięgowaniu środków na naszym rachunku. Jednocześnie informujemy, że płatności kartą kredytową, a także wpłaty dokonywane na poczcie, mogą być rozliczane nawet do 7 dni, a tym samym może to opóźnić wykonanie usługi. Również dni wolne od pracy mogą wpływać na czas realizacji, gdyż większość banków w tym czasie (oraz w godzinach zamknięcia oddziałów w dni robocze) nie rozlicza transakcji. Za opóźnienie wynikłe z tego tytułu nie bierzemy odpowiedzialności.

 

 

 

2087
Jakość Obsługi
  • Dziękuję za pomoc. Rzeczywiście solidna i szybka odpowiedź na zadane pytanie. Zaoszczędziłem sporo czasu u niknąłem szukania adwokatów. Szczerze polecam !

    Wiesław
  • Mogło być trochę taniej ale jakość i czas odpowiedzi to mocne strony tego serwisu. Polecam wszystkim, szczególnie w sprawach zawiłych i skomplikowanych.

    Dziękuję raz jeszcze, Anna
  • Rzetelne, szczegółowe, bardzo pomocne informacje uzyskałem od prawnika, który odpowiadał na moje pytania. Polecam każdemu !!

    Agnieszka
Certyfikat Rzetelna Firma Gwarancja satysfaktcji Certyfikat Nowoczesna Kancelaria Prawna
SerwisPrawa.pl sp. z o.o.
Plac Powstańców Śląskich 7
53-332 Wrocław
porady@poradyprawne.biz.pl
Tel. 71/ 390 84 08
Copyright ® 2011-2019 SerwisPrawa.pl sp. z o.o.