2087
Szybka i skuteczna porada prawna online

Czy mogę dopytać za darmo?

Zdajemy sobie sprawę, że po otrzymaniu porady mogą nasunąć się kolejne wątpliwości lub pewne fragmenty porady mogą okazać się niejasne, dlatego po otrzymaniu odpowiedzi prawnej jest możliwość zadawania nieodpłatnie pytań dodatkowych. Czas odpowiedzi na dopytania to 24 h robocze.

 

Pytania dodatkowe można zadawać w nieograniczonej ilości w terminie do 30 dni od momentu otrzymania pierwszej odpowiedzi. Ważne, aby były powiązane z zapytaniem głównym i nie wykraczały tematyką poza zakres opisanej wcześniej sprawy.

2087
Jakość Obsługi
  • Naprawdę warto skorzystać z usług, wspaniali specjaliści w sprawach znoszenia wspólwłasności. Jeszcze raz serdecznie dziękuję za fachową poradę.Prawnicy, z którymi spotykałam się wcześniej w swojej miejscowości mówili mi ogólniki, które mogłam znaleźć na forach prawnych. Tu otrzymałam jasną, konkretną odpowiedź zrozumiałą dla mnie. Jeszcze raz serdecznie dziękuję i polecam.

    wdzięczna
  • Poruszony przeze mnie problem został dobrze wyjaśniony. Jestem bardzo zadowolony. W przyszłości na peewno będę korzystał z waszych porad. Poztrawiam!

    Andrzej
  • Otrzymałem wyczerpujące i profesjonalne odpowiedzi na pytania oraz sugestie postępowania na podstawie przesłanych przeze mnie dokumentów. Dziękuję.

    Pozdrawiam, Ryszard z Katowic
Certyfikat Rzetelna Firma Gwarancja satysfaktcji Certyfikat Nowoczesna Kancelaria Prawna
SerwisPrawa.pl sp. z o.o.
Plac Powstańców Śląskich 7
53-332 Wrocław
porady@poradyprawne.biz.pl
Tel. 71/ 390 84 08
Copyright ® 2011-2019 SerwisPrawa.pl sp. z o.o.